[Polish] Narzędzia w eLearningu (Letnia Szkoła eLearningu 2018)

Hello, hi!
Letnia Szkola eLearningu is an educational podcast about e-learning, training, and self-development run by Piotr Peszko. The project is led in Polish, therefore the following text (as well as linked episodes), is in Polish. Please click here if you would like to get a recap in English. Thank you!

Siema! No i tak, znowu to zrobiłam! Znowu gadam w podkaście Letnia Szkoła eLearningu 2018!

Tym razem rozmawiamy o przydatnych narzędziach/ćwiczeniach/technikach jakich możecie używać podczas procesu tworzenia szkoleń online lub w innych sytucjach. Ja skupiłam się na narzędziach, które wykorzystuję podczas prowadzenia projektów metodą design thinking, ale także i kiedy projektuję szkolenia. Pomagają mi one usystematyzować pracę, dodać trochę kreatywności, czy wybić się z „dołka”. Może i Wam pomogą kiedyś!

Jeśli wysłuchaliście odcinka, to wiecie o jakich narzędziach mówiłam, i ja wierzę w Wasze zdolności „guglowania” – nie będę powtarzać i Was zanudzać.

Ale co Wam chciałam zaproponować to dwa wystąpienia TEDx, jedno poświęcone innowacjom, a drugie kreatywności. Może nie ma w nich wymienionych konkretnych narzędzi, ale są myśli, propozycje i kreatywność, których potrzebujemy nawet więcej niż narzędzi. Dlatego zachęcam, poświęćcie kilka minut i posłuchajcie, bo jestem pewna, że będziecie zainspirowani.